Agnieszka Lingas – Łoniewska

Agnieszka Lingas – Łoniewska – wrocławianka, pisząca książki łączące sensacje z romansem, kochająca zwierzaki, Within Temptation i jeszcze kilka ostrzejszych dźwięków.
Autorka książek:
Bez przebaczenia (debiut),trylogii Zakręty losu, Zakład o miłość, Szósty, W zapomnieniu, Dirty World (wydana w USA, w 2014 r. ukazała się w Polsce pod tytułem Brudny świat), W szpilkach od Manolo, trylogii Łatwopalni, Obrońca nocy,Brudny świat, trylogii Szukaj mnie wśród lawendy, Skazani na ból, Myśli moje swobodne – wiersze i opowiadania.
Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Ma także na swoim koncie udział w antologiach literackich:Książki Moja Miłość, 31.10 Halloween po polsku, Zatrute pióra. Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów. W 2012 roku została uhonorowana Żelaznym Glejtem Ambasadora Krakowskich Targów Książki. Od 2014 roku jest członkiem Stowarzyszenia Autorów Polskich oddział Wrocław.
Strona autorki: www.agnesscorpio.pl. Blog autorki: www.agnesscorpio.blogspot.com

Dodaj komentarz