Marek Kamiński z bestsellerową książką - Moje Bieguny.

W imieniu wydawnictwa Makami mamy przyjemność poinformować, że w druku jest właśnie najnowsza książka Marka Kamińskiego - Moje Bieguny. Dzienniki z wypraw. 

Okładka książki Moje Bieguny

To III wydanie bestsellera z 1998 roku ukazującego codzienne zmagania człowieka z trudnym środowiskiem, zmęczeniem i pojawiającym się zwątpieniem. Powtarzane jak refren czynności, rutyna drogi, liczenie do tysiąca - krok po kroku, by zająć myśli i nie zwracać uwagi na odmrożenia, otarcia czy bolące gardło pozwalają naprawdę wczuć się w sytuację autora. Jednocześnie subtelne zmiany, niuanse w stanie ducha i myśli pokazują, że największe znaczenie w zdobywaniu swoich biegunów ma właśnie to, co dzieje się w naszej głowie i sposób, w jaki reagujemy na napotykające nas zdarzenia. 

Zdobycie "trzeciego bieguna" - wyprawa z Kaliningradu do Santiago w 2015 roku, jej szlak wiódł nie tylko bezdrożami, ale również arteriami europejskich miast - wiązało się natomiast z głęboką refleksją człowieka, który jako już naprawdę dorosły - mąż i ojciec - postanowił udać się na najdłuższą, liczącą 4000 kilometrów wyprawę, odnajdując w trudach drogi nowe znaczenia duchowe, by na jej końcu spotkać nowego, lepszego Marka.  

Książa jest wspaniałym smakołykiem czytelniczym - opowieść wciąga jak kryminał i urzeka bezpretensjonalnością, spokojną erudycją, odwołaniami do muzyki, literatury i filozofii.

Zachęcamy do organizacji spotkań, zapoznania się z załączonymi materiałami prasowymi oraz do odwiedzenia stron autora i wydawnictwa: fundacjamarkakaminskiego.com

Wkrótce też ukaże się też książka motywacyjna/samorozwojowa dla młodzieży w wieku 14-17 lat, bazująca na autorskiej Metodzie Biegun Marka Kamińskiego, merytorycznie będąca niejako dostosowaniem treści z książki Power4Change a, oprawiona graficznie i przeznaczona również do samodzielnego uzupełniania.