Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Pro Arte Oferta dla dzieci

Teatrzyki

TEATRZYKI

  • “Największy Bałaganiarz Świata“
  • “Na Papierowej Planecie”
  • "Tajemnicza Pani”
  • "Czarownica Mistrella i Muchomorki”

KONCERTY DLA DZIECI

KONCERTY DLA DZIECI

  • cykl Mały Mozart, Zaczarowane Piosenki Disneya

IMPREZY ARTYSTYCZNE

IMPREZY ARTYSTYCZNE

  • bal andrzejkowy
  • bel mikołajkowy
  • bal karnawałowy
  • Dzień Dziecka

WARSZTATY
& GITAROWE
& WOKALNO-AKTORSKIE

WARSZTATY & GITAROWE & WOKALNO-AKTORSKIE


O nas

Naszą działalność prowadzimy od 1999 roku.Podczas koncertów zapoznajemy młodych słuchaczy z najwybitniejszymi utworami muzycznymi w historii kultury, instrumentami, małymi formami teatralnymi, ale przede wszystkim angażujemy ich w aktywne słuchanie i przeżywanie muzyki. Współpracują z nami znakomici artyści, absolwenci wyższych szkół muzycznych, mający bardzo dobry kontakt
z dziećmi. Na wszystkie koncerty i imprezy artystyczne przyjeżdżamy z własnymi instrumentami, rekwizytami
i profesjonalnym nagłośnieniem.

IZABELA WILCZAK

Założycielka agencji Pro Arte. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Śpiewa, gra na flecie poprzecznym, keyboardzie oraz fortepianie.
Wraz z zespołem wykonuje autorskie koncerty edukacyjne dla dzieci oraz koncerty tematyczne i okolicznościowe dla dorosłych. W swojej działalności dla dzieci preferuje formę interaktywną, zarówno w koncertach jak i muzycznych spektaklach teatralnych.
Układa scenariusze imprez, koncertów, bajek muzycznych, teksty piosenek, projektuje kostiumy oraz reżyseruje własne przedsięwzięcia.

KRZYSZTOF STĘPIEŃ

Właściciel Agencji Pro Arte Gitarzysta, wokalista, autor tekstów piosenek, pedagog, prelegent koncertów edukacyjnych dla dzieci, animator. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie i Privatuniveristat w Wiedniu w klasie gitary. Laureat międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów gitarowych. Pedagog z 10-letnim doświadczeniem, które zdobył pracując w szkołach muzycznych w Warszawie, Garwolinie, Sokołowie Podlaskim, West Sussex Music Trust w Wielkiej Brytanii oraz Dziecięcym Studiu Muzyki CreARTive Child w Wiedniu. Odpowiedzialny za kontakt z placówkami oświatowymi. Prywatnie tata Hani, wielbiciel kina , pizzy i podróży małych i dużych.

SYLWIA STĘPIEŃ

Śpiewaczka, animatorka, nauczycielka śpiewu. Odpowiedzialna za promocję i marketing. Absolwentka Guildhall School of Music & Drama w Londynie oraz Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie. Od roku związana z Warszawską Operą Kameralną na stanowisku artysty zespołu wokalnego.W sezonie 2018/2019 zadebi towała w roli Amora w operze Orfeusz i Eurydyka Gluck’a na scenie WOK. Laureatka międzynarodowych konkursów wokalnych. Dwukrotna stypendystka Internationale Sommerakademie PragWienBudapest. Prywatnie mama Hani, marzycielka, wielbicielka psów i podróży dookoła świata.