Aktualności

Zdradzamy, że już w marcu premiera nowej płyty Stashki.

Zachęcamy do organizacji koncertów. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


STASHKA opowiada ,,Historie” inspirowane życiem. Premiera albumu 8 marca

Stashka prezentuje swój nowy album ,,Historie”, który ukazał się 8 marca 2021 w wytwórni Soul Records. Płyta dostępna jest w sklepie www.soulgang.pl.

Album „Historie” Stashki to osobisty i niezwykle intymny zbiór utworów, w których Artystka snuje historie oparte na własnych, często bardzo prywatnych doświadczeniach z życia. To wnikliwość w obserwacji świata i własnych emocji sprawia, że album jest tak bardzo autentyczny. Intencją Stashki jest, aby w „Historiach” każdy odnalazł kawałek siebie i własnego świata.

Drugi album w karierze Stashki, piosenkarki, kompozytorki i autorki tekstów, powstawał na przestrzeni ostatnich lat. Cechuje go swobodny i bezpretensjonalny styl, który najlepiej wyraża duszę i naturę wokalistki.

Artystka pracowała nad albumem ze wspaniałymi muzykami i producentami, którzy na swoim koncie mają wiele sukcesów, również radiowych. Są wśród nich m.in Dominic Buczkowski, producent czterech piosenek, które znalazły się na albumie. Autorem kilku tekstów jest znany i ceniony Wojciech Byrski.

Album można zakupić w sklepie soulgang.pl pod adresem: https://soulgang.pl/produkt/cd-gifty-stashka-historie

Promomix albumu:

Czytaj bio Stashki