Twórcy biura Citart

Bianca-Beata Kotoro

Psychoseksuolog, psychoonkolog, terapeuta, psycholog społeczny, superwizor ECE a z pierwszego wykształcenia magister sztuki, artysta grafik, fotografik i architekt wnętrz. Wykładowca na uczelniach wyższych i Uniwersytetach III Wieku. Dyrektor Instytutu Psychologiczno- Psychoseksuologicznego Terapii i Szkoleń "Beata Vita" w Warszawie, gdzie prowadzi terapię oraz szkolenia. 

Autorka m.in. programu ogólnopolskiego dla młodzieży: „100 % MNIE BEZ ZAGŁUSZACZY” oraz projektu dla kadry i rodziców "Ważne Sprawy Przedszkolaka" czy "Trudne tematy dla mamy i taty". Ekspert w pracy psychologiczno-seksuologicznej z pacjentami z wyłonioną stomią oraz z pielęgniarkami stomijnymi. Przewodnicząca Rady Ekspertów / Zarządzająca -  Europejskiego Centrum Edukacji "PO PROSTU".

Autorka artykułów z zakresu psychologii, seksuologii, psychoonkologii i sztuki. Autorka książek dla dzieci i młodzieży: m.in. "100% ciebie, czyli książka o miłości, seksie i zagłuszaczach", "Skąd się (nie) biorą dzieci", "A Zosia ma raka na smyczy", cyklu książek Trudne Tematy.

Laureatka kilku prestiżowych nagród. Od wielu lat ekspert w audycjach oraz programach radiowych i telewizyjnych. Oswaja ludzi z tematem śmierci. Towarzyszy odchodzącym i pomaga przejść przez żałobę dzieciom i rodzinom. Nieustannie kształci siebie i innych. Redaktor Naczelna kwartalnika PO PROSTU ŻYJ. 

Wywiady i programy:

Chcesz zorganizować spotkanie z autorem ? Skontaktuj się