Twórcy biura Citart

Przemysław Piotrowski

Urodzony 5 czerwca 1982 roku w Zielonej Górze. Ukończył studia na Uniwersytecie Zielonogórskim, studiował również w Hiszpanii i USA. Były dziennikarz „Gazety Lubuskiej”, w której zajmował się tematyką sportową, a potem śledczą. Przez siedem lat pracował też na rafineriach i platformach wiertniczych w Norwegii.

Autor bestsellerowej serii o Igorze Brudnym („Piętno”, „Sfora”, „Cherub”, „Zaraza”, „Bagno”), która z miejsca podbiła serca krytyków i czytelników. Czwarta część serii „Zaraza” zdobyła statuetkę Książki Roku w najbardziej prestiżowym plebiscycie w Polsce organizowanym przez portal lubimyczytać.pl oraz Allegro.pl w kategorii kryminał/sensacja/thriller.

Jego najnowszą powieścią jest pierwszy z nowego cyklu thriller kryminalny „Prawo matki”, w którym główną bohaterką jest kobieta.

Na przełomie kwietnia i maja w ramach researchu do nowej książki odbył podróż do Kolumbii śladami najstraszniejszego seryjnego mordercy w historii świata – Luisa Garavito, zwanego „Bestią”. Powieść ta ukaże się wiosną 2023 roku.

Chcesz zorganizować spotkanie z autorem ? Skontaktuj się