Propozycje spotkań

Okładka książki „JAK NIE TERAZ, TO KIEDY?”Krystyna Mazurówna

Monika Mularska-Kucharek

Monika Kamieńska

 

Recenzenci o książce:

„Żywiołów, czyli podstawowych pierwiastków wszechświata wyróżnia się cztery... Czasem dodając piąty - kosmiczny eter. Tę książkę napisały wspaniałe i wyjątkowe kobiety - będące trzema, różnymi żywiołami! Czy więc czegoś jej brakuje? Absolutnie nie, bo wszystkie pisząc były w swoim żywiole! Podzieliły się swoimi przeżyciami, obserwacjami, mądrościami życiowymi i naukowymi. To lektura, która da nam wytchnienie od codziennego pędu, będzie bawić i wielokrotnie powodować unoszenie się kącików ust do góry, ale jednocześnie zatrzyma, skłoni do refleksji. A najcenniejsza refleksja polega przecież na świadomym rozważaniu i analizie poglądów oraz działań, dzięki temu można się zawsze czegoś nowego nauczyć...”

Bianca-Beata Kotoro: psycholog, psychoterapeuta, psychoseksuolog, psychoonkolog, publicystka, Redaktor Naczelna Po Prostu ŻYJ

 

Zabawna, wzruszająca. Pouczająca. Trzy wyjątkowe kobiety w różnym wieku. Rozmowy o meandrach ludzkiego życia, kobiecości, pewności siebie, najtrudniejszych decyzjach. Opowiedziane z dużą dozą humoru, dystansu do siebie, ale też z pewną wrażliwością. Książka podpowiada jak uwierzyć w siebie, jak zaakceptować swoje wady, jak wybaczać sobie i innym, jak nauczyć się żyć pełnią życia, nie patrząc na to, co powiedzą inni. 

Książka potrzebna! Książka, której łatwo się nie zapomni. Musicie ją mieć. Polecam z całego serca.

Ilona Adamska, wydawca, redaktor naczelna Imperium Kobiet i Law Business Quality